Ldnio A4809C 100W Usb PD QC4 + Desktop Super Fast charger
11 in stock
11 in stock
USB C Charger, LDNIO 100W 4-Port USB C Wall Charger with PD3.0+QC4.0, Multiport PPS Fast Charger USB C Charging Station Compatible with MacBook Pro/Air, iPad, Laptops, iPhone, Galaxy, Pixel and More
100W GaN Super Fast Charger A4809C100W GaN Super Fast Charger A4809C
FEATURES
  • GaN super fast desktop charger 65W max
  • 4-port USB (2A2C), PD+QC3.0, support mainstream quick charging protocols
  • With LED display, to show your device charging status
  • Widely applicable for iPhone, Samsung, Huawei, Xiao MI, Vivo, etc.
  • Adopt fire-proof PC material that is safe to use.
  • Black textured appearance, small portable body.
  • Package with one 1.5m power cord; UK/US/EU plug for option
11 in stock
Specification
Overview
Brand
Processor
Brand
Display
RAM
Storage
Video Card
Connectivity
Features
Battery
General
Description